Podzimní info zatím není k dispozici!

Valašská zahrada - zahradnické trhy spojené se Svatováclavským jarmarkem je jedna z mála akcí, která se bude konat. Proto očekáváme velký zájem veřejnosti. Pořadatelé jsou zodpovědni za dodržování hygienických předpisů. Žádáme návštěvníky, aby v zájmu své i naší bezpečnosti, laskavě použili hygienické roušky. Ty u nás můžete i zakoupit. U vstupu do areálu, prosím, použijte dezinfekci na ruce, ta také bude připravena u jednotlivých stánků. Dále prosíme, abyste dodržovali rozestupy.
Valašská zahrada se koná za každého počasí. Vstup se psy je povolen pouze s náhubkem a na vodítku.
Zahradníci i ostatní prodejci jsou připraveni a těší se na Vaší návštěvu!
 

Info podzim 2022 - pro prodejce!

Pokud se chcete zúčastnit podzimní verze Valašské zahrady, která se koná 23. - 25.9.2022 v Rožnově p. Radhoštěm, využijte elektronický formulář. Vyčkejte prosím, na potvrzení vašeho místa emailem. Automatická odpověď pouze potvrdí odeslání formuláře!

Prodejní stánky lze instalovat již ve čtvrtek 22.9. od 13,00 hod. V pátek je otevřeno pro prodejce od 6 hod.

Přihlásit se, je možné pouze na všechny 3 dny! Cena místa se počítá jako délka stánku x 2 metry (hloubka stánku), pokud nenahlásíte jinak. Neúčtujeme tedy celkové místo podle plánku  zde

Standartní cena za 1m2 je 250Kč.

Neaktivní! Přihláška - objednávka: Valašská zahrada 24.-26.9.2021

Beru na vědomí, že na základě odeslání této závazné přihlášky, mi bude vystavena faktura k zaplacení místa. V případě zrušení účasti z mé strany, v době kratší než 1 měsíc před událostí, bude účtován storno poplatek ve výši uhrazené faktury.