Info pro návštěvníky

Vážení návštěvníci,
Valašská zahrada se koná za každého počasí, vždy pátek, sobota, neděle. Vstup se psy je povolen pouze na vodítku! Návštěvníci ZTP jsou vítáni, vstupné 50Kč, doprovod zdarma.
Vstupné dospělí 80,-Kč, děti a studenti, senioři 50,-Kč, děti do 6 let ZDARMA!
NOVINKA -- SMS vstupenka do mobilu k zakoupení zde: VALAŠSKÁ ZAHRADA
 

 

Info podzim 2023 - pro prodejce!

Pokud se chcete zúčastnit podzimní verze Valašské zahrady, která se koná 22. - 24.9.2023 v Rožnově p. Radhoštěm, využijte elektronický formulář. Vyčkejte prosím, na potvrzení vašeho místa emailem. Automatická odpověď pouze potvrdí odeslání formuláře!

Prodejní stánky lze instalovat již ve čtvrtek 21.9. od 13,00 hod. V pátek je otevřeno pro prodejce od 6 hod.

Přihlásit se, je možné pouze na všechny 3 dny! Cena místa se počítá jako délka stánku x 2 metry (hloubka stánku), pokud nenahlásíte jinak. Neúčtujeme tedy celkové místo podle plánku.

Standartní cena za 1m2 je 300Kč na 3 dny! Do vzkazu prosím, napište pravdivě délku a šířku stánku, případně prostor, který potřebujete! V případě nejasností bude na místě vyměřen doplatek s přirážkou!

Informace o novém způsobu parkování prodejců čtěte zde:  Zmena_parkovani_new.pdf (315272) 

Přihláška-objednávka: Valašská zahrada 22-24.9.2023

Beru na vědomí, že na základě odeslání této závazné přihlášky, mi bude vystavena faktura k zaplacení místa. V případě zrušení účasti z mé strany, v době kratší než 1 měsíc před událostí, bude účtován storno poplatek ve výši uhrazené faktury.